Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality high recommended
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Price: 68.100₫
Original Price: 81.000₫
| Material | ABS |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| Chiều dài | 1 cm |
| Chiều rộng | 1 cm |
| Chiều cao | 1 cm |
| SKU | sb25081261764293941 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality high recommended
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Author: g***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice thanks shein
Màu sắc: Nhiều màu
Author: B***Y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I recently made a purchase from Shein, and I am very pleased with my experience. The product I received was exactly as described, with great quality and attention to detail. The variety of items available is impressive, and I found exactly what I was looking for. The items are very affordable, allowing you to look decent without breaking the bank. Shipping was prompt, and the packaging was secure, ensuring the product arrived in perfect condition.
Màu sắc: Nhiều màu